Nowy sklep od IKEA. Wymyślili go pracownicy!

Redakcja
22.02.2018 17:00
Nowy sklep od IKEA. Wymyślili go pracownicy!
fot. Pixabay

IKEA otwiera swój sklep w kolejnym polskim mieście. Tym razem nie będzie to wielka hala z magazynem, a małe stoisko z punktem doradczym w jednej z galerii handlowych. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebook

Zagłosuj

Robisz zakupy w sklepach IKEA?

Liczba głosów:

Olsztyn i znajdujące się w nim centrum handlowe Galeria Warmińska mogą pochwalić się jako pierwsi w Polsce punktem IKEA Gościnnie. Inicjatywa została zrealizowana przez zespół IKEA Gdańsk w ramach wewnętrznego konkursu „Milion na innowacje”.

IKEA w Olsztynie

Jak podają przedstawiciele szwedzkiej sieci, nowe rozwiązanie to „czasowy punkt spotkań i inspiracji dla klientów, dzięki któremu IKEA dociera do mieszkańców miast, w których nie ma swoich stacjonarnych sklepów”.

Zobacz także

Każdy z pracowników punktów IKEA Gościnnie pomoże klientom zaplanować i zaprojektować kuchnie swoich marzeń, udzieli wsparcia w zakresie doboru produktów, projektu oraz dostosowania mebli systemowych kuchni i szaf oraz pomoże w skompletowaniu zamówienia, rezerwacji terminu montażu i transportu mebli.

IKEA
fot. IKEA - materiały prasowe

— W IKEA chcemy być dostępni dla jeszcze większej liczby Polaków, dlatego wprowadzamy nowe sposoby sprzedaży, dzięki którym nasi klienci zrobią zakupy gdzie, jak i kiedy chcą. Wiemy, że mieszkańcy Olsztyna i okolic często odwiedzają sklep IKEA w Gdańsku. Dlatego zdecydowaliśmy otworzyć pierwszy punkt IKEA Gościnnie właśnie tutaj i mamy nadzieję, że nasz nowy format spotkania z klientem zyska uznanie lokalnej społeczności — mówi Joanna Czyżewska, dyrektor sklepu IKEA Gdańsk.

Zobacz także

IKEA Gościnnie to pilotażowy program realizowany w dwóch polskich miastach: Gdyni i Olsztynie. Jego projekt został doceniony w wewnętrznym konkursie na pomysły pracowników IKEA na rozwój firmy. 

RadioZET.pl/IKEA/DG