Zamknij

Nie żyje pan Cezary z „Sanatorium Miłości”. Był jednym z najbarwniejszych uczestników show

Redakcja
20.02.2019 09:58
Nie żyje pan Cezary z „Sanatorium Miłości”. Był jednym z najbarwniejszych uczestników show
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Cezary Mocek znany z „Sanatorium Miłości” zmarł w wieku 67 lat. O jego śmierci poinformowała na Facebooku produkcja programu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na razie nie jest jasne, jaka była przyczyna śmierci pana Cezarego. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu miał poważne problemy z sercem

ZOBACZ: Kim był pan Cezary z "Sanatorium miłości"?

„Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary– czytamy w komunikacie.

Do smutnej informacji dołączono słowa, które pan Cezary wypowiedział w jednym z odcinków: „Bać się miłości to tak, jakby człowiek bał się życia”.

ZOBACZ:  "Sanatorium miłości" - uczestnicy. O czym jest nowy program TVP?

Pan Cezary Mocek cieszył się ogromną sympatią widzów. 67-letni mieszkaniec Łodzi zgłosił się do programu TVP, bo po śmierci żony doskwierała mu samotność.

– W grudniu minęło 11 lat, odkąd moja żona zginęła na pasach, przechodząc do pracy. Była tragedia. Czasem aż mi łezka poleci. I tęsknota też jest i chciałbym... - mówił pan w rozmowie z Martą Manowską Cezary.

ZOBACZ:  Zawał serca. Najwięcej osób na zawał serca umiera jesienią i zimą

RadioZET.pl/Sanatorium Miłości TVP/MK