Praca w Lidlu. Zarobki to nawet 3 tysiące dla studentów

Redakcja
06.03.2018 11:10
Lidl
fot. Wikimedia.Commons

Lidl wyciąga rękę do studentów i absolwentów. Oferuje im letni staż w ramach autorskiego programu, który pozwoli im na awans w strukturach firmy i całkiem wysokie zarobki.

Jak informuje portal dlahandlu.pl, program „The Lidl Way to Career” oferuje „cenne doświadczenie, realizację własnego projektu, opiekę mentora, a także umowę stażową i wynagrodzenie 3 tys. zł brutto/miesięcznie”.

Zobacz także

Aplikacje na stanowiska w działach: sprzedaż, logistyka, HR, komunikacja (i w wielu innych) można zgłaszać w okresie między 26 lutego a 25 marca. Następnie przedstawiciele Lidla skontaktują się telefonicznie z wybranymi osobami, a na podstawie tych rozmów wyselekcjonują kolejną grupę, która w dniach 11-12 kwietnia, podczas sesji Assessement Centre w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w budynki Noble Tower w Poznaniu, zostanie poddana testom sprawdzającym wiedzę i kompetencje.

Zobacz także

Kwietniowe dni rekrutacyjne będą podstawą do wyłonienia jeszcze węższej grupy, która od 2 lipca rozpocznie staż. Młodzi stażyści najpierw zobaczą, jak funkcjonuje przedsiębiorstwo, a następnie zostaną wdrożeni w system i rozpoczną realizację zadań w ramach konkretnych działów, do których zostaną przypisani. Staż potrwa 3 miesiące i zakończy się realizacją własnego projektu.

RadioZET.pl/dlahandlu.pl/MP