Pracownicy McDonald's ostrzegają: Tej kanapki nigdy nie zamawiaj

Redakcja
01.11.2017 20:31
Pracownicy McDonald's ostrzegają: Tej kanapki nigdy nie zamawiaj

Okazuje się, że wśród pracowników McDonald's znajdują się osoby, którym nie w pełni smakują przyrządzane przez nich posiłki. Jak informuje ''The Independent'', internauci zatrudnieni w popularnej sieci fast food zdradzili, jakiej kanapki nigdy nie poleciliby swoim klientom. 

Zagłosuj

Czy lubisz jeść fast foody?

Liczba głosów:

Burger, o którym mowa to Filet-O-Fish. Wygląda na to, że zawartość bułki, czyli panierowany filet, to nie ryba z wody. Według użytkowników Reddita, jej smak i świeżość, niezależnie od miejsca złożenia zamówienia, pozostawia wiele do życzenia.

''Filety rybne z McDonald’s. Czekają godzinami, zanim ktoś raczy je zamówić'' – cytuje jednego z pracowników popularnego fast foodu dailystar.co.uk.

''W moim punkcie McDonald’s trzyma się te kanapki w obskurnej szafce, a potem podgrzewa je przez 5 sekund'' – dodaje inny. 

Zobacz także

Jeden z internautów zdradził sposób na otrzymanie świeżej kanapki z rybą! Jak to zrobić? Wystarczy poprosić sprzedawcę, aby przygotował fileta specjalnie dla nas. Może to potrwać 5 minut dłużej, ale świeżość będzie nieporównywalna. 

RadioZET.pl/independent.co.uk/DG