Tratujący się ludzie na otwarciu galerii handlowej. Wcześniej błogosławił tam ksiądz [WIDEO]

Redakcja
23.11.2018 15:52
Cieszyn
fot. Facebook/

Konferansjerka Krzysztofa Ibisza, obecność księdza oraz dantejskie sceny przy wejściu – tak wyglądało otwarcie Galerii Stela w śląskim Cieszynie. Nagrania z tego wydarzenia obiegły już internet. 

Uroczyste otwarcie galerii Stela w śląskim Cieszynie zostało rozłożone na dwa dni. 21 listopada odbyła się tam impreza zamknięta, podczas której zaproszonych gości (głównie lokalnych dziennikarzy oraz notabli) zabawiał Krzysztof Ibisz. Oprócz jego konferansjerskiego występu miało miejsce przecięcie wstęgi oraz... błogosławieństwa ze strony księdza z miejscowej parafii.

– Słowo Boże mówi: „Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno trudzą się ci, którzy go budują”. My jesteśmy w tym nowym, pięknym domu – mówił ks. Janusz Sikora. 

– Wynika z tego, że Pan Bóg pobłogosławił, że mogliśmy go ukończyć, że możemy do niego wejść i że możemy tu widzieć tyle radosnych, kolorowych i ciekawych rzeczy. Wierzę, że jako cieszynianie będziemy tu przeżywać wiele radosnych chwil – dodał. Następnie towarzyszący mu duchowny zaintonował wspólną modlitwę. 

Dzień później obiekt był już dostępny dla wszystkich. Jeszcze przed otwarciem na miejscu zgromadziły się tłumy chętnych. Na poniższym nagraniu widać, jak ludzie tratują się nawzajem, przepychają i biegają, byle jak najszybciej dotrzeć do wymarzonych sklepów:

RadioZET.pl/MP