Zamknij

Świeżaki w Biedronce. Jak je zdobyć? Zasady akcji Gang Świeżaków

Redakcja
28.08.2017 13:18
Gang Świeżaków zasady akcji
fot. mat. prasowe

Pierwsza akcja z Gangiem Świeżaków w Biedronce cieszyła się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Powodzenie przedsięwzięcia zachęciło sieć do kolejnej odsłony Świeżaków. Jak zdobyć nowe maskotki? Sprawdzamy zasady akcji.

Nowe Świeżaki w sklepach sieci Biedronka będzie można znaleźć od 28 sierpnia. Pluszowe warzywa i owoce: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Borówka Basia oraz Kalafior Krzyś na pewno przypadną dzieciom do gustu.

Jak zdobyć Świeżaka w Biedronce?

Zasady akcji z Gangiem Świeżaków nie różnią się od tych, które już znamy. Aby dostać maskotkę Świeżaka, należy zebrać określoną liczbę punktów. Jednorazowe zakupy na kwotę minimum 40 zł to 1 punkt. Kolejne punkty dostać mogą posiadacze karty "Moja Biedronka" oraz konsumenci dokonujący zakupu określonych owoców i warzyw, a także wybierający produkty z oferty specjalnej. Aby dostać wybranego Świeżaka za darmo należy zebrać 60 punktów. Niecierpliwi mogą go wymienić już za 30 punktów, jednak wymagana jest dopłata 19.99 zł.

Nowa akcja z Gangiem Świeżaków w Biedronce potrwa do 19 listopada, a pluszowe owoce i warzywa odbierać można do 3 grudnia 2018 (do wyczerpania zapasów).

Dokładny regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Co ciekawe, także 28 sierpnia w konkurencyjnej sieci sklepów Lidl pojawią się inne pluszaki - Lidlaki. To seria zabawek bezpiecznych nawet dla niemowląt, która ma zachęcać do jedzenia warzyw. Jeden Lidlak kosztować będzie 9,99 zł.

RadioZET.pl/gangswiezakow.biedronka.pl/SA