Zamknij

Syn znanego youtubera ucierpiał w wypadku. Emocjonalna reakcja ojca

Redakcja
11.04.2018 17:45
Syn człowieka wargi
fot. Instagram

Tymon, syn Macieja Dąbrowskiego, szerzej znanego jako Człowiek Warga, miał poważny wypadek na nartach. Youtuber opisał na instagramie przerażające szczegóły.

- Wyobraź sobie moment, w którym dzwonią do Ciebie ze szkółki, mówiąc, żebyś zjechał niżej, bo dziecko miało lekki wypadek. Ok, skręcona kostka, zwichnięta łapka, otarty ryjek. Potem patrzysz jadąc gondolką na helikopter majestatycznie wyłaniający się z mgły. Myślisz - ale mega obrazek, ciekawe po jakiego pechowca leci? - zaczął swój wpis na Instagramie - napisał Dąbrowski.

Jego syn Tymon ucierpiał na nartach. Doszło do poważnego złamania kości udowej. Youtuber opisał także uczucie ulgi, kiedy zdał sobies sprawę, że syn oddycha i porusza się. Twierdzi, że nie mógł powstrzymać łez.

- W tym momencie coś Ci wysysa całe powietrze z żołądka. Tym bardziej, jak podwozi Cię jeszcze carabinieri skuterem śnieżnym (...). Kur*a, umierasz. Potem napływają Ci łzy, kiedy widzisz, że mówi, oddycha, rusza się. Słyszysz płacz, tak samo jak przy narodzinach powoduje, że po raz pierwszy od dłuższych chwil łapiesz oddech ulgi - opisał na Instagramie.

RadioZET.pl/Instagram/maal

Zagłosuj

Na którą partię zagłosowałbyś w wyborach?

Liczba głosów: