Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szczury na półce w Biedronce. Oburzona klientka opublikowała szokujące nagranie [WIDEO]

11.01.2019 11:01
xxx wiadomosci

„Drodzy znajomi! Ostrzegam Was przed robieniem zakupów w Biedronce” – napisała w mediach społecznościowych jedna z klientek popularnego dyskontu. Kobieta na półce z bakaliami znalazła małe szczury. 

Szczury w Biedronce fot. Facebook screen

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

We wtorek na Facebooku pojawiło się nagranie ze sklepu Biedronka przy ul. Sokołowskiej w Pęcicach (woj. mazowieckie).

„Idąc dzisiaj na zakupy pomyślałam że wezmę pestki dyni na przekąskę, zamiast pestek było to coś... ktoś...nie wiem jak to nazwać” – napisała użytkowniczka Facebooka. 

„Kilkukrotnie zgłaszałam do centrali Biedronki pleśń na warzywach i owocach. Przeterminowane produkty w ogromnych ilościach. Odpowiedź zawsze była ta sama: zwrócimy szczególną uwagę, zgłosimy do kierownika sklepu i faktycznie była poprawa ale tylko na krótki czas” – dodała. 

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o gryzoniach w tym sklepie uprzątnęliśmy placówkę, usunęliśmy bakalie z sali sprzedaży oraz wezwaliśmy firmę deratyzacyjną – mówi w rozmowie z „Faktem” Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

– W związku z ulokowaniem tego sklepu w pobliżu pól uprawnych, oprócz standardowych okresowych kontroli firmy zewnętrznej pod kątem ewentualnego występowania szkodników, prowadzimy w nim także dodatkowe działania prewencyjne, a personel sklepu na bieżąco sprawdza salę sprzedaży. Tym bardziej jest nam przykro, że w tej placówce, mimo powyższych działań, pojawiły się gryzonie. Oczywiście uczuliliśmy pracowników, by dodatkowo monitorowali salę sprzedaży pod tym kątem – zapewniła. 

RadioZET.pl/Fakt/Facebook/DG 

Oceń
Tagi