Skandal w sklepie Auchan. Ochroniarz szarpał i klął na dzieci

Redakcja
05.07.2018 13:52
Auchan
fot. Marcin Jurkiewicz/ East News

Skandal na terenie sklepu Auchan w Tychach. Ochroniarz znanej sieci sklepów szarpał dzieci, krzyczał, używał wulgaryzmów i popychał je na oczach klientów sklepu. Przybyła na miejsce policja stwierdziła, że jego zachowanie było bezpodstawne – podaje „Dziennik Zachodni”. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia na terenie tyskiego sklepu sieci Auchan doszło w piątek, 29 czerwca. Chłopcy w wieku 11 lat w towarzystwie dwóch koleżanek oglądali sprzęt audio na jednym ze stanowisk. W pewnym momencie jeden z chłopców podgłośnił sprzęt. Na stanowisku pojawił się ochroniarz, który zaczął krzyczeć na dzieci. 

Skandal w sklepie Auchan 

Zachowanie ochroniarza spłoszyło młode osoby, które na hulajnogach wyjechały ze sklepu. W pogoń za dziećmi ruszył ochroniarz. – Doszło do szarpaniny z przekleństwami w tle – relacjonuje pan Łukasz, cytowany na łamach serwisu tychy24.net.

Na skandaliczną reakcję mężczyzny zareagowali pozostali klienci sklepu. Wtedy pracownik ochrony zamknął się wraz z dziećmi w pokoju zatrzymań. Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji stwierdzili, że zatrzymanie było pozbawione podstaw prawnych.

Zobacz także

Przedstawiciele sieci Auchan w przeprosinach skierowanych do dzieci oraz ich opiekunów stwierdzili, że ochroniarz nie zachował odpowiednich standardów. Jeśli rodzice zdecydują się na wejście na drogę prawną w tej sprawie, mężczyzna może zostać oskarżony o napaść.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG