Zamknij

Znajdziesz nas także

Pobierz apkę Radia ZET

Uwaga! Tak jeżdżą po Polsce uprzywilejowane kolumny [WIDEO]

Redakcja
20.02.2017 09:17
Uwaga! Tak jeżdżą po Polsce uprzywilejowane kolumny [WIDEO]

Po wypadku z udziałem premier Beaty Szydło wciąż nie rozwiano wszelkich wątpliwości dotyczących zeszłotygodniowych wydarzeń w Oświęcimiu. Niewyjaśniona pozostaje kwestia prędkości z jaką poruszały się samochody z szefową rządu na pokładzie. Dziś na portalu społecznościowym pojawiło się nagranie z kolejnego szalonego przejazdu samochodów BOR.

Filmik pojawił się na Facebookowym profilu portalu ''Żywiec112''. Widać na nim prawdopodobnie kolumnę trzech samochodów Biura Ochrony Rządu, które z ogromną prędkością wyprzedzają na drodze dwupasmowej inny pojazd. W dodatku jadące z przeciwka auto zmuszone jest zjechać na pobocze.

Biuro Ochrony Rządu po drogowych incydentach z udziałem premier Szydło, Antonim Macierewiczem oraz prezydentem Andrzejem Dudą znajduje się pod ogromną falą krytyki. Opozycja winę za wszystkie wypadki limuzyn BOR-u zrzuca na ministra Mariusza Błaszczaka, który w służbie ochraniającej najważniejsze osoby w państwie dokonuje wielu zmian. Partia rządząca zapowiada zlikwidowanie bądź przekształcenie formacji w Narodową Służbę Ochrony.

RadioZET.pl/DG