Zamknij

Miej gotówkę przy sobie! Weekendowe utrudnienia w bankach

Redakcja
03.11.2017 12:28
Miej gotówkę przy sobie! Weekendowe utrudnienia w bankach
fot. Pixabay

Klienci trzech polskich banków muszą liczyć się z problemami z powodu prac serwisowych, jakie zaplanowano na ten weekend. Utrudnienia dotyczą realizacji płatności kartami oraz braku dostępu do aplikacji internetowej

Zagłosuj

Czy płacisz za zakupy kartą?

Liczba głosów:

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 0:00 a 5:00 mogą wystąpić problemy w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING, ING Business i ING CardsOnLine - podano w komunikacie. 

Utrudnienia mogą objąć płatności realizowane za pomocą BLIK, NFC oraz Mastercard w telefonie, systemem płatności natychmiastowych Express Elixir, przelewy z kart kredytowych, a także z realizacją płatności kartami, aktywację kart i nadawanie im PIN.

PKO BP

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 0:30 do 4:30 nie będzie możliwe realizowanie za pomocą aplikacji mobilnej IKO transakcji w bankomatach i punktach handlowo-usługowych, wykonywanie przelewów międzybankowych na numer telefonu oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą "Płacę z iPKO" potwierdzanych kodem lub czekiem BLIK - poinformował bank PKO.

Volkswagen Bank

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 0:00-7:00 oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 3:00-6:00, mogą wystąpić utrudnienia w realizacji transakcji internetowych z zabezpieczeniem 3D Secure, dokonywanych przy użyciu kart płatniczych Visa Volkswagen Bank.

RadioZET.pl/DG