Zamknij

Zaskakująca śmierć polskiej celebrytki we Francji

Redakcja
27.08.2018 14:15
Joanna Rosiak Angie Rose
fot. Facebook

Joanna Rosiak nie żyje – poinformowały francuskie media. Znana we Francji polska celebrytka zmarła na atak serca w wieku zaledwie 39 lat. Osierociła 18-letnią córkę.

Nie żyje Joanna Rosiak – Polka, która od lat mieszkała we Francji i tam znana była pod pseudonimem artystycznym Angie Rose. O śmierci tej modelki, piosenkarki i gwiazdy francuskiego reality show jej rodzina poinformowała w czwartek, 23 sierpnia za pośrednictwem social mediów. Rosiak miała zaledwie 39 lat, dlatego informacja o jej śmierci była wielkim szokiem dla jej fanów i rodziny. Polka osierociła 18-letnią córkę.

Kim była Joanna Rosiak?

Rosiak karierę w show-biznesie zaczęła jeszcze jako nastolatka. Mając 16 lat, zajęła się modelingiem, a potem zamarzyła o karierze piosenkarki. Później zdecydowała się zostać wokalistką. Pod pseudonimem Angie Rose wydała pierwszy singiel „Doo Dee Dam Dam” w 2003 roku i zdobyła z nim wysokie miejsca list przebojów, zyskując rozpoznawalność. Jeszcze większą sławę przyniosła jej praca w duecie z Françoisem Feldmanem. Razem zaśpiewali jeden z utworów na albumie „Des larmes et de l'amour” opublikowanym w 2004 roku.

Punktem, który nadał Rosiak status celebrytki, stał się udział w drugiej edycji francuskiego reality show „Farma celebrytów”, w którym gwiazda zajęła trzecie miejsce. Później wróciła do modelingu.

Niespodziewana śmierć Polki

Joanna Rosiak zmarła w Paryżu w miniony czwartek, 23 sierpnia. Przyczyną śmierci, mimo młodego wieku kobiety, był atak serca. Jej kuzynka napisała wtedy w mediach społecznościowych „Nie mogę pogodzić się z tym, że odeszłaś. Dzisiaj część mojego serca umarła razem z Tobą”.

Rosiak miała zaledwie 39 lat. Pozostawiła na świecie 18-letnią córkę.

Także Feldman podzielił się na Facebooku wspomnieniem związanym z polską piosenkarką.

RadioZET.pl/Fakt/purepeople.com/SA