Zimowy Narodowy wystartuje w najbliższą sobotę! ''Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling''

Redakcja
23.11.2018 16:52
Zimowy Narodowy wystartuje w najbliższą sobotę! ''Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling''
fot. Instagram/ Zimowy Narodowy

Już 24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy „Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będzie fitness na łyżwach i MultiSport Lab, czyli przestrzeń, w której dzieci zmierzą się z potworami Galaktyki Bezruchu. Również 24 listopada, na parkingu podziemnym PGE Narodowego wystartuje Skatepark Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy to wyjątkowe miejsce do aktywnego wypoczynku zimą, które od kilku lat jest licznie odwiedzane przez warszawiaków, ale również przyjezdnych gości. Podczas ubiegłorocznej edycji ze wszystkich atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona osób!

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą sprawdzone atrakcje, pojawią się również nowości. Do dyspozycji gości będą m.in. 2 tory do curlingu, który jest idealnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz 3 lodowiska, w tym jedno połączone ze strefą dziecięcą. To właśnie tutaj w sobotnie i niedzielne poranki będą prowadzone „Poranki dla dzieci”, czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą.

Jedną z tegorocznych nowości jest MultiSport Lab, czyli przestrzeń, w której dzieci zmierzą się z potworami z Galaktyki Bezruchu, a dorośli będą ćwiczyć w wirtualnym świecie na maszynie Icaros lub badać skład ciała na specjalnych wagach. We wszystkich atrakcjach towarzyszyć będą uczestnikom Zimowego Narodowego dietetycy oraz trenerzy personalni, a w weekendy strefa MultiSport Lab zamieni się w salę do ćwiczeń oraz miejsce spotkań z ekspertami od zdrowego i aktywnego stylu życia. Dodatkową nowością będą zajęcia fitness na lodowisku, na których będzie można spalić zbędne kalorie.

Dzieci, ale również dorośli będą mogli oddać się szaleństwu na bumper cars, czyli jeżdżących, kolorowych pontonach, albo zwiększyć poziom adrenaliny i zjechać z 12-metrowej górki lodowej.

Z kolei w sobotnie i niedzielne wieczory Zimowy Narodowy zaprosi imprezowiczów na Disco Lodowisko – czyli szaloną jazdę na łyżwach do muzyki granej przez najlepszych DJ-ów.

Tych, którzy od łyżew wolą rolki lub deskę, Zimowy Narodowy zaprasza na skatepark, który znajdzie się na poziomie -4, na parkingu PGE Narodowego. Miejsce to służyć będzie osobom, które chcą zacząć swoją przygodę lub rozwijać umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, m.in.: jeździe na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX.

Na płycie Zimowego Narodowego znajdzie się również strefa gastronomiczna, a w niej Zimowy Cafe by Segafedo i Stacja Grzewcza.

Bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego można kupić na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl

Zimowy Narodowy potrwa od 24 listopada 2018.