Biedroń: prezesie Kaczyński, idziemy po Was! Dedukuję panu art. 18 Kodeksu Karnego

Redakcja
13.04.2019 14:10
Biedroń: prezesie Kaczyński, idziemy po Was! Dedukuję panu art. 18 Kodeksu Karnego
fot. PAP

Politycy przez ostatnie 30 lat ciągle tylko reformują, aż całkowicie zdeformowali polską szkołę - ocenił Robert Biedroń podczas konwencji partii Wiosna podsumowującej ponad trzy lata rządów PiS.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Robert Biedroń na konwencji partii Wiosna w Warszawie ocenił, że zarówno PiS jak i PO przez ostatnie dekady robiły wszystko, aby Polacy przestali im ufać.

Zobacz także

"Afery, korupcja, ustawiane przetargi, stołki dla znajomych, niewyjaśnione drogie zegarki - do dzisiaj zresztą - +lub czasopisma+, ośmiorniczki, wieżowce, nagrody przyznawane samym sobie, setki tysięcy dla rusycystek i +Misiewiczów+. Macie już tego dość? Ja też mam, i dlatego to zmienimy" - powiedział Biedroń.

Zobacz także

Dodał, że w czasie, "kiedy czytamy w gazetach, oglądamy w telewizji, słuchamy w radiu o tych wszystkich aferach, w tym samym czasie strajkują nauczyciela. Nauczyciele, którzy wybrali ten szlachetny zawód w kraju, w którym politycy nie doceniają go tak, jak na to zasługuje".

Biedroń wymienił także inne protestujące grupy - wśród nich osoby z niepełnosprawnością, pielęgniarki, lekarzy, policjantów i rolników. "Strajkują, bo to państwo nie jest w stanie zagwarantować im minimum godności, bo to państwo nie potrafi z nimi rozmawiać" - ocenił.

RadioZET.pl/PAP