Zamknij

PiS o kwintesencji swoich rządów: odpowiedzialność i wiarygodność jest w naszym DNA

15.04.2019 14:53
PiS Tomasz Poręba
fot. Twitter screen/PiS

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w poniedziałek pierwszy billboard wyborczy przed wyborami do PE zatytułowany „Masz prawo do europejskiego poziomu życia”. Jak przekonuje szef sztabu wyborczego Tomasz Poręba, to właśnie „kwintesencja rządów PiS”.

Na sześć tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego Prawo i Sprawiedliwość przedstawia swoje plakaty wyborcze. Pierwszy billboard zaprezentował oficjalnie w poniedziałek  szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. Hasło wyborcze? „Masz prawo do europejskiego poziomu życia”. Jak podkreślał Poręba, to „kwintesencja rządów PiS”.

Głównym celem, zadaniem jest, aby Polacy mogli żyć na europejskim poziomie, żeby w Polsce była dobrze płatna praca, żeby w Polsce były rodziny, które mają wsparcie państwa.

Według Poręby Polacy będą żyli na poziomie europejskim dzięki 500+, 300+, podniesieniu minimalnej płacy, stawki godzinowej, obniżeniu wieku emerytalnego. Podkreślił przy tym, że dotrzymywanie słowa jest w DNA Prawa i Sprawiedliwości.

PiS poprzez to, co jest w naszym DNA, to, co jest naszym brandem, marką firmową – odpowiedzialność, wiarygodność, dotrzymywanie słowa – będzie robić wszystko, aby w kolejnych latach ten europejski poziom życia w naszym kraju miał miejsce, żeby Polacy mogli się czuć jako członkowie UE, którzy na europejskim poziomie dzięki PiS żyją.

Akcja ewakuacja?

Również w poniedziałek z akcją billboardową wystartowali politycy PO-KO.  Billboardy z wizerunkami polityków PiS startującymi do PE pojawiły się na ulicach Warszawy pod hasłem  „akcja ewakuacja”. „To jest akcja informacyjna, to nie jest kampania negatywna” – podkreślają.

Zobacz także

„Widziałem je. To nic nowego. My mówimy o programach, my te programy realizujemy, my dotrzymujemy słowa na wszystko, na co umówiliśmy się z Polakami [...]. My wystawiamy mocną drużynę, sprawdzonych polityków, ludzi, którzy będą się o polskie interesy bić” – skomentował Poręba, odnosząc się do „akcji ewakuacja”.

RadioZET.pl