Zamknij

Latkowski: Najbardziej zakłamane środowisko to dziennikarze, aktorzy i celebryci

22.05.2020 07:39
Sylwester Latkowski
fot. East News

- Wojewódzki, Szyc i inni tak naprawdę zamiast powiedzieć słowo przepraszam, pokazują pychę – mówi gość Radia ZET, autor filmu „Nic się nie stało” o pedofilii wśród celebrytów Sylwester Latkowski. - Nie ma bardziej zakłamanego środowiska, niż nasze środowisko mediów, dziennikarzy, aktorów celebrytów. Politycy jeszcze – dodaje.

Dopytywany przez Beatę Lubecką o to, jakie konkretnie ma dowody, Latkowski odpowiada: - Nie jestem zaskoczony reakcją, trywializowaniem. Autor filmu operuje insynuacjami? – To jest pani zdanie. Pani oglądała inny film. Proszę jeszcze raz go obejrzeć – zwraca się do prowadzącej jej gość. Proszony przez Lubecką, by odpowiedział na pytanie o to, jakie ma dowody, Sylwester Latkowski pyta: - Nie zauważyła pani w filmie ludzi, którzy w momencie, kiedy trzeba było robić tę sprawę, utrudniali zrobienie jej?

"Różnica pomiędzy Wojewódzkim, Szycem a Karnowskim jest taka, że Karnowski mówi to na trzeźwo"

Zdaniem autora filmu „Nic się nie stało”, „największym problemem jest prezydent Sopotu Karnowski”. - Nienawidzi Kurskiego, TVP, jest przeciwnikiem obecnego rządu a mówi wprost. Pani uważa, że on wyssał sobie to z palca to, co pani słyszała? – mówi Sylwester Latkowski. - Różnica pomiędzy Wojewódzkim, Szycem a Karnowskim jest taka, że Karnowski mówi to na trzeźwo a Szyc i Wojewódzki większość swojego życia zamienia w aktorstwo i pajacowanie – komentuje gość Radia ZET. - Pedofilia jest tylko w Kościele, prawda? – dodaje dziennikarz.

- Jacek Karnowski prezydent Sopotu na trzeźwo powiedział to, co powiedział. Nie być naćpany, pijany, nie był alkoholikiem zaszytym i rozszytym – mówi Latkowski w internetowej części programu. - Ludzie mediów, aktorzy celebryci to jest największa elita. Oni są bezkarni i wyjęci. Oni nic nie muszą robić, przepraszać. Za co mieliby przeprosić? – dodaje.

Latkowski: Mieszamy ludziom w głowach. Jak zdecydujemy kogoś zabić, to zabijamy

- My, media, dziennikarze, aktorzy, celebryci, reżyserzy jesteśmy największymi hipokrytami. Mieszamy ludziom w głowach. Jak zdecydujemy kogoś zabić to zabijamy – mówi Sylwester Latkowski. Zwraca się również do Kuby Wojewódzkiego: - Chcę powiedzieć temu pajacowi, że to, że pajacuje, udało mu się wyjść ze sprawy narkotyków, tylko dlatego, że się nazywa Wojewódzki.

RADIOZET/MA