Zamknij

Aleksandra Dulkiewicz na kwarantannie. "W mojej rodzinie są zachorowania"

24.10.2020 15:08
Aleksandra Dulkiewicz
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska poddała się kwarantannie. Jak ujawniła, zakażenie koronawirusem pojawiło się w jej rodzinie.

Aleksandra Dulkiewicz – prezydent Gdańska - poinformowała w sobotę, że została objęta kwarantanną. Zapewniła, że czuje się dobrze, a swoje obowiązki będzie wykonywała w oparciu o pracę zdalną.

Zobacz także

"Jestem na kwarantannie. Niestety, w mojej rodzinie są zachorowania. Czuję się dobrze, pracuję zdalnie, a z niektórymi z Was nawet się usłyszę, bo jako pracownicy magistratu w Gdańsku wspieramy przeciążony Sanepid i dyżurujemy przy telefonach. Proszę dbajcie o siebie wzajemnie" - napisała w sobotę na Twitterze prezydent Dulkiewicz.

Koronawirus w Polsce 24.20.2020 r.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 13 tys. 628 osób, zmarło 179 osób - jest to największa liczba zgonów w ciągu doby od początku epidemii - podał w sobotę resort zdrowia.

Zobacz także

Najwięcej zakażeń odnotowano jak dotąd w piątek - było to 13 tys. 632. W sobotę odnotowano natomiast największą liczbę zgonów - 179. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, z powodu Covid-19 zmarło 29 chorych, a z powodu współistnienia Covid-19 z innymi schorzeniami - 150 osób.

Zobacz także

Od początku epidemii w Polsce potwierdzono 241 tys. 946 zakażeń, zmarło 4 tys. 351 osób.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/Ministerstwo Zdrowia/Twitter