Zamknij

Rzecznik Dudy ma koronawirusa. "Niestety, przebiega u mnie w sposób objawowy"

26.10.2020 09:05
Spychalski ma koronawirusa
fot. Andrzej Duda i Błażej Spychalski/Jacek Dominski/REPORTER

Błażej Spychalski jest zakażony koronawirusem. - Dziękuję za wszystkie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, COVID-19 przebiega u mnie w sposób objawowy. Proszę o zrozumienie, że przez najbliższe kilka dni mogę nie odpowiadać na telefony bądź SMS-y - napisał w poniedziałek na Twitterze Błażej Spychalski.

Błażej Spychalski jest zakażony koronawirusem. Rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy poinformował o tym w mediach społecznościowych. Dodał również, że ma objawy Covid-19.

"Dziękuję za wszystkie przesłane życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety COVID-19 przebiega u mnie w sposób objawowy. Proszę także o zrozumienie, że przez najbliższe kilka dni mogę nie odpowiadać na telefony bądź SMS-y. Pamiętajcie proszę - maseczka, dystans, dezynfekcja" - napisał na Twitterze. 

Zobacz także

Rzecznik prezydenta poinformował w sobotę rano na, że prezydent Andrzej Duda jest zakażony koronawirusem. "W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u prezydenta RP informuję, że udaję się na kwarantannę" - napisał w kolejnej wiadomości na Twitterze Spychalski. 

Jakie są objawy zakażenia koronawirusem? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. W niedzielę Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 11742 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Poinformowano także o śmierci 87 osób. Od początku epidemii w Polsce odnotowano 253688 zakażeń oraz 4438 ofiar śmiertelnych. 

RadioZET.pl/PAP/Twitter