Zamknij

Ekspedientka zwróciła uwagę za brak maski. Została pobita. Trafiła do szpitala

06.08.2020 15:47
Policja
fot. KMP Bydgoszcz

Bydgoszcz. W jednym z osiedlowych sklepów spożywczych pobita została ekspedientka, która wcześniej zwróciła uwagę klientowi, aby ten założył maskę na twarz. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do pobicia ekspedientki w Bydgoszczy doszło w środę około godziny 14:00 w jednym ze sklepów na ulicy Baczyńskiego — informuje portal tvn.pl.

Bydgoszcz. Klient pobił ekspedientkę, bo zwróciła mu uwagę za brak maski

"Ekspedientka została zaatakowana przez jednego z klientów. Sprawca zaraz po zdarzeniu oddalił się ze sklepu. Kobieta trafiła do szpitala" - przekazał w rozmowie z serwisem tvn.pl kom. Przemysław Słomski z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Zobacz także

O tym zdarzeniu informacje przekazał także właściciel sklepu — Robert Trojanowski. Powiedział on, że sprawcą pobicia był stały klient, który ciągle przychodził bez maski.

Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki i poprosiła o jej założenie. Pan zaczął jej ubliżać i wyszedł ze sklepu. Wrócił po chwili już z maseczką i chciał kupić piwo. Ekspedientka powiedziała mu, że za to, że jej ubliżał, nie powinna go obsłużyć. Mężczyzna ją popchnął, zamachnął się i uderzył pięścią w twarz. Ona się osunęła. Była nieprzytomna przez kilka minut. Mężczyzna wyszedł

- cytuje słowa właściciela sklepu serwis tvn.pl.

Zobacz także

Wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Policja zatrzymała podejrzanego

Śledczy w tej sprawie zatrzymali już podejrzanego mężczyznę. Gdy policjanci zatrzymali 44-latka, ten miał promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu dwa lata więzienia.

Zobacz także

Całe zdarzenie zgłoszono także do Sanepidu. Inspektor może nałożyć karę za brak maski na twarzy. Pobita kobieta opuściła już szpital.

RadioZET.pl/tvn.pl