Zamknij

Koronawirus. Mężczyzna wszedł do szkoły i kazał zdejmować uczniom maseczki

08.09.2020 18:27
Policja
fot. East News/Stanislaw Bielski

Koluszki (Łódzkie). Mężczyzna wszedł do szkoły i kazał zdejmować maseczki uczniom. Dodatkowo awanturował się i zachowywał się wulgarnie w stosunku do nauczycieli. Był to rodzic dziecka uczęszczającego do placówki.

W poniedziałek przed 8 rano do szkoły wszedł mężczyzna bez maseczki na twarzy. Kazał je zdejmować także uczniom. Interweniowała policja — informuje portal polsatnews.pl.

Koluszki. Wtargnął do szkoły i kazał zdejmować maseczki

Mężczyzna wtargnął do szkoły w poniedziałek przed 8. Później okazało się, że jest to ojciec jednego z uczniów szkoły w Koluszkach. Mężczyzna nie miał maseczki i zachowywał się wulgarnie.

Stawiał opór, nie wykonywał poleceń policji. Widząc to, policjanci podjęli decyzję, żeby odizolować mężczyznę od patrzących na niego dzieci, przerażonych sytuacją. Został przewieziony na komendę w Koluszkach. Był trzeźwy

- przekazała w rozmowie z portal polsatnews.pl Aneta Kotynia z policji w Koluszkach.

Zobacz także

Mężczyzna został wypuszczony do domu. Na komisariacie groził, że następnego dnia także przyjdzie do placówki. Tak jednak się nie stało. Sprawa została przekazana do sądu oraz sanepidu.

Koronawiors w Polsce

We wtorek Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze dane, według których 8 września mamy 400 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 12 osób. 

Zobacz także

Najwięcej przypadków koronawirusa zarejestrowano w woj. małopolskim (97). Pozostałe przypadki pochodzą z województw: małopolskiego (97), mazowieckiego (52), śląskiego (52), dolnośląskiego (49), wielkopolskiego (31), pomorskiego (26), zachodniopomorskiego (16), podkarpackiego (16), łódzkiego (12), świętokrzyskiego (11), podlaskiego (9), kujawsko-pomorskiego (8), opolskiego (7), lubelskiego (6), warmińsko-mazurskiego (4), lubuskiego (4).

RadioZET.pl/polsatnews.pl