Zamknij

Nowy Sącz. Egzaminy na prawo jazdy wstrzymane. Powód? Koronawirus

27.07.2020 15:45
Egzaminy na prawo jazdy
fot. East News/Kamil Krukiewicz (zdjęcie ilustracyjne)

MORD wstrzymał przeprowadzenie egzaminów praktycznych na prawo jazdy w Nowym Sączu oraz Nowym Targu. U jednego z pracowników potwierdzono zarażenie koronawirusem.

Nowy Sącz. W związku z potwierdzeniem koronawirusa u jednego z pracowników Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego wstrzymano egzaminy praktyczne.

MORD wstrzymuje egzaminy na prawo jazdy

"W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracowników MORD Nowy Sącz, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników Ośrodka od dnia 28 lipca 2020 /wtorek/ do odwołania wstrzymuje się przeprowadzanie egzaminów praktycznych oraz pozostałą działalność  Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu" - przekazał w komunikacie MORD w Nowym Sączu. Ośrodek dodał także, że wszystkie opłaty za egzaminy utrzymują swoją ważność. 

Zobacz także

Koronawirus w Polsce

W poniedziałek, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 337 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Przez COVID-19 zmarło kolejnych 5 osób.

Zobacz także

Od początku epidemii w Polsce koronawirus został potwierdzony u 43 402 osób. Wśród tych osób 1676 zmarło. Natomiast 32 856 pacjentów wyzdrowiało.

RadioZET.pl