Zamknij

Dantejskie sceny przed centrum handlowym. Chwilę wcześniej zdjęto obostrzenia

09.05.2020 13:27
Dantejskie sceny przed centrum handlowym. Chwilę wcześniej zdjęto obostrzenia
fot. Everything Georgia/Twitter printscreen

Coraz więcej państw łagodzi obostrzenia, wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Działalność wznawiają centra handlowe, pod którym czasami dochodzi do dantejskich scen. Świadczy o tym przykład z Atlanty (USA). Na Twitterze opublikowano film z bójki dwóch kobiet, które rzuciły się na siebie przed wejściem do galerii.

Koronawirus spowodował paraliż gospodarczy na całym świecie. Pomimo tego, że pandemia wciąż trwa większość krajów łagodzi początkowo wprowadzone obostrzenia, związane z nowym reżimem sanitarnym.

Działalność wznawiają również centra handlowe. Jak się okazuje, okoliczności te mogą sprzyjać niebezpiecznym sytuacjom. Przekonali się o tym świadkowie brutalnej bijatyki, do tórej doszło pod centrum handlowym Cumberland More w Atlancie (USA).

Bójka pod galerią handlową miała miejsce zaraz po tym, jak zniesiono obostrzenia dotyczące korzystania z centrów handlowych. Przed wejściem do budynku rzuciły się na siebie dwie kobiety. W pewnym momencie groźną bijatykę przerwał mężczyzna – zrobił to w wyjątkowo brutalny sposób – czytamy na dailymail.co.uk.

Zobacz także

W Internecie upubliczniono nagranie z tego wydarzenia.

Bójka dwóch kobiet pod centrum handlowym

Bójka dwóch kobiet naprawdę mrozi krew w żyłach. Na opublikowanym materiale wideo widzimy dwie szarpiące się Amerykanki i szamoczącego się z nimi ochroniarza, usiłującego je rozdzielić. W pewnym momencie pracownik centrum handlowego grozi kobietom użyciem gazu pieprzowego, jeżeli się nie uspokoją.

Zobacz także

Chwilę później dochodzi do szokującego zdarzenia. Do bijatyki wkracza mężczyzna, które z doskoku kopie jedną z uczestniczek bójki, odciąga ochroniarza od bijących się kobiet oraz zabiera na bok jedną z nich - prawdopodobnie znajomą lub partnerkę.

Zobacz także

Film na Twitterze obejrzało już ponad 8 milionów użytkowników. Nagranie jest szeroko komentowane w sieci.

 

RadioZET.pl/Twitter/DailyMail.co.uk