Zamknij

Koronawirus w okręgu wyborczym na Podkarpaciu. Sanepid szuka wyborców

08.07.2020 16:00
komisja wyborcza
fot. Dominik Gajda/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Koronawirus w okręgu wyborczym w Trześni koło Mielca (woj. podkarpackie). Osoba, która brała udział w wyborach, jest zakażona SARS-CoV-2. Sanepid szuka wyborców.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu apeluje o zgłaszanie się do sanepidu osób, które brały udział w wyborach 28 czerwca w Zespole Szkół w Trześni koło Mielca.

U osoby, która uczestniczyła w głosowaniu, potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Zobacz także

Koronawirus w Trześni. Sanepid apeluje do wyborców

W związku z tym wystosowano apel o zgłaszanie się do sanepidu wszystkich wyborców, którzy brali udział w I turze wyborów w tym okręgu.

Prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem 17 586 30 21, 17 586 33 43 lub 506 484 235 osoby, które w dniu 28 czerwca brały udział w głosowaniu w wyborach prezydenckich w Okręgu Wyborczym w Zespole Szkół w Trześni koło Mielca

- poinformował Grzegorz Burek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu.

Jak przekazało Ministerstwo Zdrowia, w środę odnotowano 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jak poinformował wojewódzki inspektor sanitarny dr. Adam Sidor, pod nadzorem pozostaje 5 osób, 2199 jest poddanych kwarantannie, a w izolacji przebywa 229 osób. 94 osoby są hospitalizowane.

Zobacz także

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl