Zamknij

Bronisław Komorowski zakażony koronawirusem. "Mam stan podgorączkowy i kaszlę"

12.11.2020 12:15
Bronisław Komorowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Były prezydent Bronisław Komorowski ma koronawirusa. Informacje o zakażeniu potwierdził w rozmowie z Onetem. Polityk ma lekkie objawy grypopodobne. Nie wie, jak się zaraził.

Bronisław Komorowski jest zakażony SARS-CoV-2. W rozmowie z portalem Onet.pl polityk poinformował, że w środę otrzymał pozytywny wynik testu. — Mam stan podgorączkowy i kaszlę — powiedział.

Zobacz także

Bronisław Komorowski zakażony koronawirusem

Bronisław Koromowski od początku pandemii przebywa w swoim domu w Budzie Ruskiej na Podlasiu. Były prezydent nie wie, jak się zakaził. — To nauczka dla wszystkich, że można się zarazić zupełnym przypadkiem — mówił Onetowi.

W powiecie sejneńskim, w którym leży Buda Ruska, długo nie było potwierdzonego przypadku zakażenia. Jak mówił polityk, zmieniło się to po imprezach rodzinnych.

Koronawirus w Polsce w czwartek 12 listopada został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi u kolejnych 22683 osób. Resort przekazał, że zmarło 275 osób. Łącznie od początku pandemii w naszym kraju wykryto dotąd 641496 przypadków Covid-19. W sumie odnotowano 9080 zgonów. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Onet