Zamknij

Krzysztof Śmiszek ma koronawirusa. Poseł Lewicy ostrzega: wirus nie wybiera

09.10.2020 10:47
Krzysztof Śmiszek
fot. Tomasz Jastrzębowski/REPORTER

Krzysztof Śmiszek ma koronawirusa. Poseł i wiceszef klubu Lewicy przekazał taką informację w rozmowie z Polską Agencją Prasową. - Czuję się dobrze oprócz lekkiego bólu gardła - powiedział. Potwierdził to później na Twitterze. 

Krzysztof Śmiszek poinformował w mediach, że jest zakażony koronawirusem. Poseł i jednocześnie wiceszef klubu Lewicy potwierdził tę informację zarówno w rozmowie z PAP, jak i później we wpisie na Twitterze:

"Drodzy, Drogie! Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi. Dziś kolejna ogromna liczba zakażeń, w tym, niestety, jedno moje. Czuję się dobrze, trochę jak lekkie przeziębienie. Stosuję się do procedur. Dbajcie o siebie i nie wierzcie koronasceptykom! P.S. Robert zdrowy, odizolowany" - napisał. 

Zobacz także

Negatywny wynik na obecność koronawirusa ma z kolei europoseł Wiosny, a jednocześnie partner życiowy Śmiszka, Robert Biedroń. W rozmowie z Polską Agencją Prasową niedawny kandydat Lewicy na prezydenta przyznał, że ze Śmiszkiem nie widział się w ostatnim czasie ze względu na swoje ciągłe wyjazdy. 

Koronawirus w Polsce. 9 października 2020 - kolejny rekord zakażeń

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. W piątek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 4739 nowych przypadków zakażenia, co stanowi kolejny rekordowy przyrost dobowy od początku epidemii w naszym kraju. Poinformowano także o śmierci 52 osób. 

Zobacz także

W czwartek premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od soboty włącznie cała Polska znajdzie się w tzw. żółtej strefie. Oznacza to m.in. obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, nie tylko w sklepach i środkach transportu zbiorowego, lecz także na wolnym powietrzu. Ogłoszono również listę powiatów podlegających pod zasady strefy czerwonej.

RadioZET.pl/PAP/Twitter