Zamknij

Mariusz Błaszczak zakażony koronawirusem. Szef MON: czuję się dobrze

25.10.2020 18:48
Mariusz Błaszczak
fot. Krzysztof Radzki/East News

Mariusz Błaszczak jest zakażony koronawirusem. Minister Obrony Narodowej poinformował o wyniku testu na obecność wirusa w mediach społecznościowych i zapewnił, że czuje się dobrze. 

Mariusz Błaszczak jest zakażony koronawirusem. Taką informację minister podał na swoim profilu na Twitterze:

"Po przebyciu kwarantanny miałem zrobiony test na obecność koronawirusa. Wynik niestety jest dodatni. Czuję się dobrze. Uważajmy na siebie i stosujmy się do zasad sanitarnych" - napisał szef MON. 

Służby sanitarne skierowały na kwarantannę szefa MON Mariusza Błaszczaka po tym, gdy w ubiegłą niedzielę stwierdzono koronawirusa u osoby, z którą miał kontakt. Szef MON przebywał w izolacji, podczas której pracował i był w kontakcie z dowódcami i współpracownikami.

Zobacz także

Szef MON jeszcze w poniedziałek informował, że nie ma żadnych objawów choroby. Przypomnijmy, że w sobotę poinformowano, że zakażony koronawirusem jest również prezydent Andrzej Duda.

Koronawirus w Polsce. 25.10.2020 - RAPORT

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. W niedzielę Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 11742 nowe przypadki zakażenia w Polsce. Poinformowano także o śmierci 87 osób. Łącznie od początku epidemii w naszym kraju koronawirusem zakaziło się 253688 osób. Zanotowano też 4438 ofiar śmiertelnych. 

RadioZET.pl/Twitter/PAP