Zamknij

Szef KPRM zakażony koronawirusem. "Przestrzegajmy zasad sanitarnych"

22.02.2021 17:22
Michał Dworczyk
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Szef KPRM Michał Dworczyk zakażony koronawirusem. W najbliższym czasie minister planuje pracę w trybie zdalnym - wynika z oświadczenia, jakie zamieścił w mediach społecznościowych.

Michał Dworczyk o zakażeniu poinformował na Twitterze. "W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19 w najbliższym czasie będę pracował w trybie zdalnym. Przestrzegajmy zasad sanitarnych i szczepmy się!" - napisał szef KPRM i pełnomocnik rządu ds. szczepień.

Koronawirus w Polsce. Wrócą obostrzenia?

Trzecia fala koronawirusa osiągnie swoje apogeum mniej więcej na przełomie marca i kwietnia - mówił w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak podkreślił, będą to wartości na poziomie ok. 10-12 tys. przypadków dziennie. W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń rząd zastanawia się nad wprowadzeniem obostrzeń. 

- Mam nadzieję, że nie będą potrzebne jakieś restrykcyjne zmiany, ale z jakimiś zmianami w przepisach należy się liczyć – zapowiadał w poniedziałek pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk. Minister dodał, że w tym tygodniu zbierze się Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego i zdecyduje, w jakiej formule wrócą obostrzenia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl