Zamknij

Robert Biedroń zakażony koronawirusem. "Przejdę te trudne chwile"

25.03.2021 22:30
Robert Biedroń zakażony koronawirusem
fot. Piotr Molecki/East News

Robert Biedroń jest zakażony koronawirusem. Lider Wiosny i europoseł poinformował o pozytywnym wyniku testu na swoim profilu na Twitterze. "Damy radę" - przekazał. 

Robert Biedroń zakażony koronawirusem SARS CoV-2. Europoseł Wiosny ujawnił w czwartek wieczorem, że otrzymał dodatni wynik testu. Zdjęcie z wynikiem testu PCR opublikował wraz z wpisem.

"Mam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Przejdę więc z wieloma z Was te trudne chwile. Ale damy radę!" – przekazał w sieci polityk. Podziękował również medykom, jako osobom "niosącym nam pomoc".

Robert Biedroń zakażony koronawirusem. "Przejdę te trudne chwile"

Wyrazy otuchy i wsparcia przekazali Biedroniowi inni politycy, m.in. szef PO Borys Budka, czy były premier i również europoseł Marek Belka (Koalicja Europejska).

Biedroń zaangażował się w ostatnim czasie we wsparcie polskich działaczy aresztowanych na Białorusi – Andżeliki Borys i Andrzeja Poczobuta. Jako przewodniczący delegacji PE ds. relacji z Białorusią zwrócił się do władz reżimu o natychmiastowe zwolnienie Andżeliki Borys z aresztu i o "zaprzestanie prześladowań wobec mniejszości polskiej".

RadioZET.pl