Zamknij

Koronawirus w sądzie rejonowych. Zakażony pracownik, odwołane sprawy

21.09.2020 18:11
Słupsk
fot. Google Street View

U pracownika III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Słupsku potwierdzono zakażenie koronawirusem – poinformowała w poniedziałek instytucja. Oznacza to, iż nie odbędzie się sześć wyznaczonych na wtorek spraw.

W komunikacie opublikowanym na stronie internetowej sądu podano sygnatury sześciu spraw, które były wyznaczone na wtorek w wydziale rodzinnym i nieletnich, ale nie odbędą się w związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników wydziału.

Zobacz także

O wyznaczeniu kolejnych terminów tych spraw uczestnicy postępowań zostaną zawiadomieni listownie. Informacje, co do kolejnych dni funkcjonowania wydziału i planowanych rozpraw, mają być udzielane na bieżąco. W poniedziałek wydział rodzinny i nieletnich był zamknięty. Wyznaczone rozprawy się nie odbyły.

Słupsk. Koronawirus w sądzie

W komunikacie poproszono osoby zainteresowane o ograniczenie kontaktu z wydziałem do telefonicznego pod numerami: 59-84-15-040 (wydział) i 59-84-22-282 (sekretariat prezesa sądu) bądź mailowego: wydzial.rodzinny@slupsk.sr.gov.pl lub sad.rejonowy@slupsk.sr.gov.pl.

Zobacz także

Przypomnijmy, że w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejnych 748 przypadków zakażenia koronawirusem. Poinformowano także o śmierci pięciu osób. Od początku pandemii w Polsce koronawirusem zakaziło się 79988 osób, zmarło natomiast 2298 osób. 

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/PAP