Obserwuj w Google News

Wesela możliwe już w maju? "Mam bardzo dużą nadzieję"

1 min. czytania
12.04.2021 08:52
Zareaguj Reakcja

Wesela będą możliwe już w kolejnych miesiącach pod chmurką? - Pokładam nadzieję w fakcie, że jeśli dojdzie do ocieplenia, będzie taka rekomendacja, żeby przenieść część przedsięwzięć na otwartą przestrzeń - powiedziała w Radiu ZET Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii.

Wesela w Polsce będą mogły być organizowane już w maju? Jest taka szansa. Według wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olgi Semeniuk taka decyzja mogłaby być podjęta wraz z rekomendacją, żeby część wydarzeń zacząć organizować w plenerze.

Redakcja poleca

Wesela w majówkę pod chmurką? Semeniuk: mniejsza szansa, aby wirus się rozprzestrzeniał

Olga Semeniuk w programie Gość Radia ZET została zapytana przez Beatę Lubecką o odmrażanie kolejnych branż. Zdaniem wiceminister nie jest wykluczone, że wesela będą mogły być organizowane w maju pod chmurką.

- Mam bardzo dużą nadzieję i pokładam nadzieję w fakcie, że jeśli dojdzie do ocieplenia, będzie taka rekomendacja, żeby przenieść część przedsięwzięć na otwartą przestrzeń, to również wesela będą się włączać - powiedziała Semeniuk w Radiu ZET.

Wiceminister przypomniała o odmrażaniu branż w zeszłym roku. - Kiedy następowało ocieplenie, część przedsięwzięć można było organizować na otwartej przestrzeni – branża eventowa, wesela – dodała. Podkreśliła, że istnieje wtedy mniejsza szansa, aby się zarazić. 

Cała rozmowa na Radiozet.pl.  Olga Semeniuk o otwieraniu gospodarki: Chcemy otworzyć wszystkie branże na raz

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Gość Radia ZET