Zamknij

Pogoda: Intensywne opady deszczu i spadek temperatur. W górach śnieg

07.11.2019 07:02
Deszcz
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Pogoda na czwartek, 7 listopada. Temperatura nie będzie już tak atrakcyjna jak ostatnio. Wzrośnie do zaledwie 6-11 stopni Celsjusza. W południowo-wschodniej części kraju spodziewamy się kolejnej strefy z opadami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Pogoda w czwartek jest kształtowana przez rozległy układ niżowy z głównym ośrodkiem nad Wielką Brytanią. Polska nadal pozostaje w chłodnym powietrzu polarnym morskim.

Pogoda na czwartek, 7 listopada. W górach opady śniegu 

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie we wschodniej połowie kraju, opady deszczu, a w Tatrach deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura maksymalna od 8-9 stopni na północy kraju do 11-12 stopni na południu. Wiatr będzie słaby, nad morzem umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. Na szczytach Tatr porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy na południowym wschodzie początkowo opady deszczu, w Tatrach możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od 2-3 stopni w kotlinach sudeckich i na północy do 6 stopni na południowym wschodzie i Pomorzu Zachodnim. Tylko na Podhalu około -2 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

Pogoda w Warszawie

W czwartek w Warszawie zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 11 st. Wiatr słaby, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 5 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl/IMGW/PAP