Zamknij

Pogoda. W całym kraju ochłodzenie

08.07.2019 07:21

W poniedziałek w północnej części kraju przelotne opady. Wiatr słaby i umiarkowany. Temperatura maksymalna od 15 st.C, 16 st.C na wybrzeżu i Suwalszczyźnie do 21 st.C w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Pogoda. W całym kraju ochłodzenie
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu, w północnej połowie kraju również burze, możliwy grad. W czasie burz na północnym wschodzie prognozowana suma opadów do 20 mm. Temperatura maksymalna od 15 st.C, 16 st.C na wybrzeżu i Suwalszczyźnie do 21 st.C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny, porywisty, nad morzem i w czasie burz w porywach do 65 km/h, zachodni.

Zobacz także

W nocy w północnej połowie kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami przelotne opady deszczu, na wybrzeżu i północnym wschodzie możliwe burze. W czasie burz prognozowana suma opadów do 10 mm. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna od 8 st.C, 9 st.C w kotlinach górskich do 13 st.C, 14 st.C na północy kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy porywisty, nad morzem i w czasie burz w porywach do 55 km/h, zachodni.

>>>PROGNOZA POGODY<<<

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 19 st.C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 11 st.C. Wiatr na ogół umiarkowany, zachodni.

RadioZET.pl/PAP