Zamknij

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 24 czerwca 2022

Redakcja
24.06.2022 05:18
Pogoda w Stargardzie Szczecińskim na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 24 czerwca 2022
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Stargardzie Szczecińskim na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 28°C a 29°C. Sprawdź prognozę pogody dla Stargardu Szczecińskiego.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim 24.6.2022 będzie słoneczna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 29°C. Wiatr w Stargardzie Szczecińskim będzie umiarkowany. 24 czerwca 2022 w Stargardzie Szczecińskim prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Stargardu Szczecińskiego - 24 czerwca 2022

Popołudnie w Stargardzie Szczecińskim będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 29 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1010 hPa.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Stargardzie Szczecińskim będzie słoneczna. Maksymalna temperatura nie przekroczy 29°C.

Później może być częściowo słoneczna. Wiatr w Stargardzie Szczecińskim będzie wiał z prędkością 22km/h z kierunku wschodnio-południowego.

Stargard Szczeciński - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim jutro będzie częściowo słoneczna. Temperatura 25 czerwca 2022 osiągnie maksymalnie 28°C.

W kolejnych dniach w Stargardzie Szczecińskim synoptycy przewidują, że pogoda będzie częściowo słoneczna. Temperatura nie spadnie poniżej 28°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 34°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Stargardzie Szczecińskim będzie wiał z prędkością 18 km/h z kierunku wschodnio-południowego.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim

Najlepsza pogoda w Stargardzie Szczecińskim zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Stargardzie Szczecińskim jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Stargardzie Szczecińskim jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Stargardu Szczecińskiego codziennie na radiozet.pl.

C