Zamknij

Pogoda w Zielonej Górze na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 17 września 2021

Redakcja
15.09.2021 05:22
Pogoda w Zielonej Górze na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 17 września 2021
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Zielonej Górze na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 16°C a 17°C. Sprawdź prognozę pogody dla Zielonej Góry.

Pogoda w Zielonej Górze 17.9.2021 będzie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 17°C. Wiatr w Zielonej Górze będzie umiarkowany. 17 września 2021 w Zielonej Górze prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Zielonej Góry - 17 września 2021

Popołudnie w Zielonej Górze będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 17 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1012 hPa.

Pogoda w Zielonej Górze – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Zielonej Górze będzie słoneczna z przelotnymi opadami. Maksymalna temperatura nie przekroczy 17°C.

Później może być zmienna z częściowym zachmurzeniem. Wiatr w Zielonej Górze będzie wiał z prędkością 13km/h z kierunku południowo-zachodniego.

Zielona Góra - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Zielonej Górze jutro będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura 18 września 2021 osiągnie maksymalnie 15°C.

W kolejnych dniach w Zielonej Górze synoptycy przewidują, że pogoda będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura nie spadnie poniżej 15°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 17°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Zielonej Górze będzie wiał z prędkością 7 km/h z kierunku północno-wschodniego.

Pogoda w Zielonej Górze

Najlepsza pogoda w Zielonej Górze zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Zielonej Górze jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Zielonej Górze jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Zielonej Góry codziennie na radiozet.pl.