Zamknij

Pogoda w Żorach na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 14 października 2021

Redakcja
14.10.2021 05:22
Pogoda w Żorach na dziś. Ile stopni, czy będzie padać? 14 października 2021
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Żorach na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 9°C a 11°C. Sprawdź prognozę pogody dla Żor.

Pogoda w Żorach 14.10.2021 będzie przeważnie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 10°C. Wiatr w Żorach będzie umiarkowany. 14 października 2021 w Żorach prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Żor - 14 października 2021

Popołudnie w Żorach będzie letnie.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 10 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1022 hPa.

Pogoda w Żorach – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Żorach będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Maksymalna temperatura nie przekroczy 11°C.

Żory - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Żorach jutro będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura 15 października 2021 osiągnie maksymalnie 14°C.

W kolejnych dniach w Żorach synoptycy przewidują, że pogoda będzie częściowo słoneczna. Temperatura nie spadnie poniżej 11°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 14°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Żorach będzie wiał z prędkością 8 km/h z kierunku zachodniego.

Pogoda w Żorach

Najlepsza pogoda w Żorach zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Żorach jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Żorach jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Żor codziennie na radiozet.pl.