Pogoda. Deszczowy poniedziałek. Opady niemal w całym kraju

05.08.2019 06:50
Pogoda. Deszczowy poniedziałek. Opady niemal w całym kraju
fot. Shutterstock

W poniedziałek niemal w całym kraju czekają nas opady deszczu. Lokalnie możliwe burze i opady gradu. Temperatura maksymalna od 20 st. nad morzem, na Suwalszczyźnie i Podhalu do 27 st. na Dolnym Śląsku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, na zachodzie i południu lokalne burze. W czasie burz opady do 10 mm, na Dolnym Śląsku do 15 mm. Temperatura maksymalna od 20 st. nad morzem, na Suwalszczyźnie i Podhalu do 27 st. na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, lokalnie zanikające burze. Temperatura od 10 st. na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 17 st. na Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy. W czasie burz wiatr porywisty.

>>>PROGNOZA POGODY<<<

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 24 st. Wiatr słaby, zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, możliwy przelotny deszcz. Temperatura minimalna 14 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

RadioZET.pl/PAP