Zamknij

Pogodnie w centrum i na wschodzie. W innych regionach opady i burze

Redakcja
31.05.2019 06:58
Pogodnie w centrum i na wschodzie. W innych regionach opady i burze
fot. Shutterstock

Piątek będzie pogodny na wschodzie i w centrum kraju. W pozostałych regionach spodziewane są przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna od 20 st. do 23 st.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W piątek zachmurzenie przeważnie umiarkowane i duże, na wschodzie kraju miejscami małe. Na północy i zachodzie oraz na południu Małopolski i Podkarpacia przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 20 st. do 23 st., chłodniej na wybrzeżu i terenach podgórskich, tam od 16 st. do 20 st. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich, na południowym wschodzie kraju z kierunków północnych.

W nocy na zachodzie, północy i w centrum kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna na przeważającym obszarze od 9 st. do 12 st., chłodniej na terenach podgórskich Karpat, tam od 7 st. do 9 st. Najcieplej na zachodnim wybrzeżu, w Świnoujściu 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

>>>PROGNOZA POGODY<<<

W Warszawie w piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.

RadioZET.pl/PAP