Pogoda. Słoneczny początek tygodnia

24.06.2019 06:52
Pogoda. Słoneczny początek tygodnia
fot. Shutterstock

Czeka nas słoneczny początek tygodnia. Miejscami możliwe będą burze. Temperatura maksymalna od 21°C, 24°C nad morzem i miejscami na południowym wschodzie, do 24°C, 27°C na przeważającym obszarze i 29°C na południowym zachodzie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek będzie zachmurzenie na ogół małe, jedynie na południowym wschodzie, a po południu również miejscami na Pomorzu wzrastające do umiarkowanego i dużego. Na południowym wschodzie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 21°C, 24°C nad morzem i miejscami na południowym wschodzie, do 24°C, 27°C na przeważającym obszarze i 29°C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 9°C lokalnie na północnym wschodzie do 12°C, 15°C na przeważającym obszarze i 16°C, 18°C na południu i południowym wschodzie. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

>>>PROGNOZA POGODY<<<

W Warszawie w poniedziałek bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 26°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 14°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

RadioZET.pl/PAP