Zamknij

W czwartek w większości kraju pogodnie. Możliwe przelotne opady

05.09.2019 06:59
W czwartek w większości kraju pogodnie. Możliwe przelotne opady
fot. Shutterstock

Czwartek w większości kraju będzie pogodny. Miejscami można jednak spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 19-20 st. na wybrzeżu i Podhalu do 26 st. w centralnym pasie kraju.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na wschodzie kraju rozpogodzenia. W północno-zachodniej części kraju miejscami przelotne opady deszczu, na wybrzeżu możliwe burze. Temperatura maksymalna od 19-20 st. na wybrzeżu i Podhalu do 26 st. w centralnym pasie kraju. Wiatr przeważnie umiarkowany, na wybrzeżu okresami w porywach do 55 km/h, południowy i południowo-zachodni, od zachodu kraju skręcający na zachodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, na zachodzie kraju małe i tam bez opadów. Na pozostałym obszarze miejscami opady deszczu, a na wybrzeżu możliwe punktowe burze. Temperatura minimalna od 8 st. na zachodzie do 12-13 w centrum i 15 st. na wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich.

>>>SPRAWDŹ AKTUALNĄ PROGNOZĘ POGODY<<<

W Warszawie w czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane, pod koniec dnia możliwy wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura maksymalna 26 st. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwy słaby deszcz. Temperatura minimalna 12 st. Wiatr słaby, zachodni.

RadioZET.pl/PAP