Zamknij

Pogoda. Słoneczny i ciepły dzień. Na termometrach nawet 20 stopni Celsjusza

Redakcja
18.04.2019 07:09
Pogoda. Słoneczny i ciepły dzień. Na termometrach nawet 20 stopni Celsjusza
fot. Shutterstock

W czwartek czeka nas bardzo ciepły i słoneczny dzień. Temperatura maksymalna od 16°C na wschodzie do 20°C na zachodzie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W czwartek będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami, zwłaszcza na południowym wschodzie, przejściowo wzrastające do dużego. W Karpatach miejscami opady deszczu, w Tatrach również deszczu ze śniegiem.

Temperatura maksymalna od 16°C na wschodzie do 20°C na zachodzie; chłodniej miejscami na Podkarpaciu i wybrzeżu, od 10°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem i w górach miejscami porywisty, północno-wschodni i wschodni.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie przeważnie małe, tylko na Podkarpaciu miejscami umiarkowane. Temperatura minimalna od 2°C na północnym wschodzie i Żuławach do 5°C na zachodzie, nad morzem i miejscami w centrum, tylko w kotlinach górskich od 0°C do 1°C, a na Przedgórzu Sudeckim przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr słaby, na zachodnim wybrzeżu i w Tatrach okresami umiarkowany, północno-wschodni i północny.

>>>PROGNOZA POGODY<<<

W Warszawie w czwartek zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna 19°C. Wiatr przeważnie słaby, północno-wschodni i wschodni. W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 5°C. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.

RadioZET.pl/PAP