Prognoza pogody na poniedziałek. Na termometrach nawet 13 stopni Celsjusza

Redakcja
25.02.2019 07:15
Prognoza pogody na poniedziałek. Na termometrach nawet 13 stopni Celsjusza
fot. Shutterstock

Pogodny początek tygodnia. Temperatura maksymalna od 4 st.C na wschodzie do 13 st.C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek na południu, południowym zachodzie oraz częściowo na zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze zachmurzenie przeważnie duże. Na wschodzie i północnym wschodzie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. W północnej połowie kraju do południa miejscami utrzymywać się będzie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 4 st. C na wschodzie do 13 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie kraju i nad morzem okresami porywisty, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże, miejscami, zwłaszcza na zachodzie kraju, większe przejaśnienia. Na wschodzie możliwe słabe opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub mżawki. Temperatura minimalna od -1 st. C miejscami na wschodzie i w rejonach podgórskich Karpat do 3 st. C na zachodzie i 4 st. C na wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

PROGNOZA POGODY

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie duże. Okresami silne zamglenia. Możliwe opady mżawki. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie duże. Silne zamglenia. Okresami opady mżawki. Temperatura minimalna 1 st. C. Wiatr słaby, północno-zachodni.

RadioZET.pl/PAP/BM