Pogoda. Miejscami przelotne opady. Na termometrach do 18 stopni Celsjusza

Redakcja
31.03.2019 08:13
Pogoda. Miejscami przelotne opady. Na termometrach do 18 stopni Celsjusza
fot. Shutterstock

W niedzielę miejscami możemy spodziewać się niewielkich opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 6 st., 8 st. na wybrzeżu, około 13 st. w centrum, do 18 st. na południowym zachodzie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W niedzielę w dzień na krańcach południowo-wschodnich zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu, stopniowo przemieszczające się z północnego zachodu na południowy wschód. Temperatura maksymalna od 6 st., 8 st. na wybrzeżu, około 13 st. w centrum, do 18 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby, od północy wzmagający się do umiarkowanego a na wybrzeżu do dość silnego, w porywach do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na krańcach południowych początkowo zachmurzenie duże i tam miejscami zanikające przelotne opady deszczu, w miejscowościach podgórskich także deszczu ze śniegiem, wysoko w górach śniegu. Temperatura minimalna przeważnie od -3 st. do 0 st., tylko na południowym wschodzie i na wybrzeżu od 0 st. do 3 st. oraz lokalnie na Podlasiu -4 st. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, z kierunków północnych.

PROGNOZA POGODY

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 13 st. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna -1 st. Wiatr słaby, północny. 

RadioZET.pl/PAP/BM