Zamknij

Pogoda na czwartek. Słoneczny dzień. Na termometrach nawet do 20 st. Celsjusza

Redakcja
04.04.2019 07:09
Pogoda na czwartek. Słoneczny dzień. Na termometrach nawet do 20 st. Celsjusza
fot. Shutterstock

Czeka nas słoneczny czwartek. Na termometrach od 10 do 20 st. C. W niektórych regionach powieje jednak silny wiatr.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W czwartek w kraju na północnym wschodzie zachmurzenie małe, na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 10 st., 11 st. na północy i północnym wschodzie, około 16 st. w centrum, do 19 st., 20 st. na zachodzie i południu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, wysoko w górach do 90 km/h, południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane, miejscami duże. Na wschodzie i w centrum kraju miejscami słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 1 st. na północnym wschodzie, około 6 st. w centrum, do 10 st. na zachodzie. Wiatr przeważnie umiarkowany, miejscami dość silny i porywisty, wysoko w górach do 70 km/h, południowo-wschodni.

PROGNOZA POGODY

W czwartek w Warszawie zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna 15 st. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 6 st. Wiatr na ogół umiarkowany, początkowo porywisty, południowo-wschodni.

RadioZET.pl/PAP