Zamknij

Skierniewice. Pogoda 23 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
23.05.2022 05:17
Skierniewice. Pogoda 23 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Skierniewicach na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 19°C a 19°C. Sprawdź prognozę pogody dla Skierniewic.

Pogoda w Skierniewicach 23.5.2022 będzie przeważnie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 19°C. Wiatr w Skierniewicach będzie słaby. 23 maja 2022 w Skierniewicach prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Skierniewic - 23 maja 2022

Popołudnie w Skierniewicach będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 19 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1013 hPa.

Pogoda w Skierniewicach – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Skierniewicach będzie przeważnie pochmurna. Maksymalna temperatura nie przekroczy 19°C.

Skierniewice - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Skierniewicach jutro będzie słoneczna z przelotnymi opadami. Temperatura 24 maja 2022 osiągnie maksymalnie 21°C.

W kolejnych dniach w Skierniewicach synoptycy przewidują, że pogoda będzie słoneczna z burzami. Temperatura nie spadnie poniżej 19°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 21°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Skierniewicach będzie wiał z prędkością 20 km/h z kierunku zachodniego.

Pogoda w Skierniewicach

Najlepsza pogoda w Skierniewicach zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Skierniewicach jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Skierniewicach jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Skierniewic codziennie na radiozet.pl.

C