Zamknij

Stargard Szczeciński. Pogoda 23 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
23.05.2022 05:18
Stargard Szczeciński. Pogoda 23 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Stargardzie Szczecińskim na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 19°C a 20°C. Sprawdź prognozę pogody dla Stargardu Szczecińskiego.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim 23.5.2022 będzie słoneczna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 20°C. Wiatr w Stargardzie Szczecińskim będzie umiarkowany. 23 maja 2022 w Stargardzie Szczecińskim prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Stargardu Szczecińskiego - 23 maja 2022

Popołudnie w Stargardzie Szczecińskim będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 20 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1010 hPa.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Stargardzie Szczecińskim będzie częściowo słoneczna. Maksymalna temperatura nie przekroczy 20°C.

Później może być pochmurna. Wiatr w Stargardzie Szczecińskim będzie wiał z prędkością 20km/h z kierunku wschodnio-południowego.

Stargard Szczeciński - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim jutro będzie słoneczna z przelotnymi opadami. Temperatura 24 maja 2022 osiągnie maksymalnie 22°C.

W kolejnych dniach w Stargardzie Szczecińskim synoptycy przewidują, że pogoda będzie mglista. Temperatura nie spadnie poniżej 20°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 22°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Stargardzie Szczecińskim będzie wiał z prędkością 18 km/h z kierunku zachodniego.

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim

Najlepsza pogoda w Stargardzie Szczecińskim zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Stargardzie Szczecińskim jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Stargardzie Szczecińskim jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Stargardu Szczecińskiego codziennie na radiozet.pl.

C