Zamknij

Starogard Gdański. Pogoda 26 listopada 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
25.11.2021 05:18
Starogard Gdański. Pogoda 26 listopada 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Starogardzie Gdańskim na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 2°C a 3°C. Sprawdź prognozę pogody dla Starogardu Gdańskiego.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim 26.11.2021 będzie przeważnie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 2°C. Wiatr w Starogardzie Gdańskim będzie słaby. 26 listopada 2021 w Starogardzie Gdańskim prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Starogardu Gdańskiego - 26 listopada 2021

Popołudnie w Starogardzie Gdańskim będzie chłodne.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 2 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 999 hPa.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Starogardzie Gdańskim będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Maksymalna temperatura nie przekroczy 3°C.

Starogard Gdański - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Starogardzie Gdańskim jutro będzie słoneczna z przelotnymi opadami. Temperatura 27 listopada 2021 osiągnie maksymalnie 3°C.

W kolejnych dniach w Starogardzie Gdańskim synoptycy przewidują, że pogoda będzie pochmurna z ulewami. Temperatura nie spadnie poniżej 2°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 4°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Starogardzie Gdańskim będzie wiał z prędkością 11 km/h z kierunku południowego.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim

Najlepsza pogoda w Starogardzie Gdańskim zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Starogardzie Gdańskim jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Starogardzie Gdańskim jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Starogardu Gdańskiego codziennie na radiozet.pl.