Zamknij

Starogard Gdański. Pogoda 5 lipca 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
05.07.2022 05:20
Starogard Gdański. Pogoda 5 lipca 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Starogardzie Gdańskim na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 22°C a 24°C. Sprawdź prognozę pogody dla Starogardu Gdańskiego.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim 5.7.2022 będzie przeważnie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 23°C. Wiatr w Starogardzie Gdańskim będzie umiarkowany. 5 lipca 2022 w Starogardzie Gdańskim prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Starogardu Gdańskiego - 5 lipca 2022

Popołudnie w Starogardzie Gdańskim będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 23 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1018 hPa.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Starogardzie Gdańskim będzie częściowo słoneczna. Maksymalna temperatura nie przekroczy 24°C.

Starogard Gdański - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Starogardzie Gdańskim jutro będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura 6 lipca 2022 osiągnie maksymalnie 21°C.

W kolejnych dniach w Starogardzie Gdańskim synoptycy przewidują, że pogoda będzie pochmurna z przelotnymi opadami. Temperatura nie spadnie poniżej 18°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 24°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Starogardzie Gdańskim będzie wiał z prędkością 17 km/h z kierunku południowo-zachodniego.

Pogoda w Starogardzie Gdańskim

Najlepsza pogoda w Starogardzie Gdańskim zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Starogardzie Gdańskim jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Starogardzie Gdańskim jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Starogardu Gdańskiego codziennie na radiozet.pl.

C