Zamknij

Tomaszów Mazowiecki. Pogoda 13 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
13.05.2022 05:20
Tomaszów Mazowiecki. Pogoda 13 maja 2022 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Tomaszowie Mazowieckim na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 19°C a 22°C. Sprawdź prognozę pogody dla Tomaszowa Mazowieckiego.

Pogoda w Tomaszowie Mazowieckim 13.5.2022 będzie częściowo słoneczna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 21°C. Wiatr w Tomaszowie Mazowieckim będzie umiarkowany. 13 maja 2022 w Tomaszowie Mazowieckim prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Tomaszowa Mazowieckiego - 13 maja 2022

Popołudnie w Tomaszowie Mazowieckim będzie ciepłe.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 21 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1014 hPa.

Pogoda w Tomaszowie Mazowieckim – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Tomaszowie Mazowieckim będzie przeważnie pochmurna. Maksymalna temperatura nie przekroczy 22°C.

Później może być zmienna z częściowym zachmurzeniem. Wiatr w Tomaszowie Mazowieckim będzie wiał z prędkością 15km/h z kierunku zachodnio-północnego.

Tomaszów Mazowiecki - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Tomaszowie Mazowieckim jutro będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura 14 maja 2022 osiągnie maksymalnie 20°C.

W kolejnych dniach w Tomaszowie Mazowieckim synoptycy przewidują, że pogoda będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura nie spadnie poniżej 20°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 23°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Tomaszowie Mazowieckim będzie wiał z prędkością 13 km/h z kierunku wschodnio-południowego.

Pogoda w Tomaszowie Mazowieckim

Najlepsza pogoda w Tomaszowie Mazowieckim zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Tomaszowie Mazowieckim jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Tomaszowie Mazowieckim jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Tomaszowa Mazowieckiego codziennie na radiozet.pl.

C