Zamknij

Zielona Góra. Pogoda 15 października 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
14.10.2021 05:22
Zielona Góra. Pogoda 15 października 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Zielonej Górze na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 11°C a 14°C. Sprawdź prognozę pogody dla Zielonej Góry.

Pogoda w Zielonej Górze 15.10.2021 będzie przeważnie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 13°C. Wiatr w Zielonej Górze będzie umiarkowany. Opady deszczu w Zielonej Górze wyniosą od 0 do 2 mm.

Prognoza pogody dla Zielonej Góry - 15 października 2021

Popołudnie w Zielonej Górze będzie letnie.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 13 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1011 hPa.

Pogoda w Zielonej Górze – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Zielonej Górze będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Maksymalna temperatura nie przekroczy 14°C.

Zielona Góra - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Zielonej Górze jutro będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura 16 października 2021 osiągnie maksymalnie 12°C.

W kolejnych dniach w Zielonej Górze synoptycy przewidują, że pogoda będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Temperatura nie spadnie poniżej 12°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 15°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Zielonej Górze będzie wiał z prędkością 10 km/h z kierunku zachodniego.

Pogoda w Zielonej Górze

Najlepsza pogoda w Zielonej Górze zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Zielonej Górze jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Zielonej Górze jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Zielonej Góry codziennie na radiozet.pl.