Zamknij

Żory. Pogoda 25 listopada 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?

Redakcja
25.11.2021 05:22
Żory. Pogoda 25 listopada 2021 – godzinowa. Jaka prognoza?
fot. Shutterstock
Pogoda na dziś w Żorach na radiozet.pl została przygotowana specjalnie dla Ciebie przez najlepszych meteorologów. Od rana temperatura będzie się wahać między 4°C a 6°C. Sprawdź prognozę pogody dla Żor.

Pogoda w Żorach 25.11.2021 będzie pochmurna. Odczuwalna temperatura rano wynosić będzie ok. 5°C. Wiatr w Żorach będzie umiarkowany. 25 listopada 2021 w Żorach prognoza pogody nie przewiduje opadów.

Prognoza pogody dla Żor - 25 listopada 2021

Popołudnie w Żorach będzie chłodne.

Odczuwalna temperatura wynosić będzie 5 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1008 hPa.

Pogoda w Żorach – godzinowa

W kolejnych 2 godzinach pogoda w Żorach będzie zmienna z częściowym zachmurzeniem. Maksymalna temperatura nie przekroczy 6°C.

Żory - pogoda na jutro i kolejne dni

Pogoda w Żorach jutro będzie częściowo słoneczna z opadami śniegu. Temperatura 26 listopada 2021 osiągnie maksymalnie 4°C.

W kolejnych dniach w Żorach synoptycy przewidują, że pogoda będzie pochmurna z przelotnymi opadami. Temperatura nie spadnie poniżej 2°C, a w najcieplejszym momencie osiągnie 6°C.

Wiatr w nadchodzących dniach w Żorach będzie wiał z prędkością 10 km/h z kierunku zachodniego.

Pogoda w Żorach

Najlepsza pogoda w Żorach zaczyna się w maju a kończy w połowie września. W tych miesiącach jest z reguły ciepło, ale często pojawiają się za to burze.

Zima w Żorach jest umiarkowana, choć zdarzają się dni z siarczystym mrozem.

Wiosna i jesień w Żorach jest umiarkowana. Zdarzają się jednak miesiące, w których mieszają się elementy zimowe z letnimi.

Aktualna prognoza pogody dla Żor codziennie na radiozet.pl.